Doprava

Zásilková společnost - do 2-3 dnů po odeslání zboží
Přepravní společnosti doručují zboží obvykle do 2-3 dní od odeslání zboží. Zboží Vám bude odesláno po zpracování objednávky, které Vám přijde na e-mail ihned, jakmile budou všechny položky z Vaší objednávky vyrobeny.
Zboží je doručováno v pracovní dny, 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Přepravce vás bude informovat o předpokládaném čase doručení. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.
dopravné za 1 balík při platbě předem 81,-
dopravné + doběračné při platbě při dodání (dobírka) 121,-

Doprava zdarma

Pokud si objednáte samolepky na zeď nad 2500 Kč, budete mít dopravu zdarma. U objednávky do 2500 Kč je účtováno poštovné:

Platba předem 70 Kč
Platba na dobírku 120 Kč

Dárek

Ke každé objednávce samolepek na zeď získáte malý dáreček pro radost v podobě další samolepky.

Sleva

Jedině u nás obdržíte ke každé objednávce samolepky slevovou poukázku. Slevovou poukázku můžete uplatnit na příští nákup.

Velká nabídka rozměrů a barev 

Snažíme se každou samolepku nabídnout ve více rozměrech a mnoha barevných odstínech. V případě, že potřebujete jiný rozměr nebo barvu, náš tým mojesamolepkynazed.cz Vám vyrobí samolepku přesně podle Vašich představ.

Jedinečné motivy 

Motivy samolepek pro Vás navrhují designéři z celého světa. Vyberte si z naší nabídky jedinečných motivů vhodných do každé místnosti!

Rychlá expedice

Zboží odesíláme obvykle do 1-4 pracovních dnů.